به سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی داتیس خیبر خرم آباد خوش آمدید

پیامبر اکرم(ص):نیرومند نزد خداوند بهتر و محبوب‏تر است از مؤمن ضعیف

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

گروه بندی مسابقات لیگ دسته اول امید مشخص شد

گروه بندی مسابقات لیگ دسته اول امید مشخص شد

تیم فوتبال امید خیبر خرم آباد در گروه ۳

🔰مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول امید باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برگزار شد.

🔴مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول امید باشگاه های کشور به صورت وبینار و غیر حضوری و به مدیریت رضا عبدی مدیر مسابقات پایه و بهنام محمودزاده برگزار شد.

◀️طبق هماهنگی های صورت گرفته مسابقات به صورت رفت و برگشت و با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام آزمایش های کرونا صورت می پذیرد:

◀️از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می کنند که در مرحله دوم تیم ها به صورت ذیل مسابقات را انجام می دهند:

گروه_اول
🔸اول گروه یک با دوم گروه دو به صورت رفت و برگشت که یک تیم به مرحله بعد صعود می کند.

گروه_دوم
🔸اول گروه ۲ با دوم گروه یک به صورت رفت و برگشت که یک تیم به مرحله بعد صعود می کند.

گروه_سوم
🔸اول گروه ۳ با دوم گروه ۴ به صورت رفت و برگشت که یک تیم به مرحله بعد صعود می کند.

گروه_چهارم
🔸اول گروه ۴ با دوم گروه ۳ به صورت رفت و برگشت که یک تیم به مرحله بعد صعود می کند.

◀️در مرحله بعد تیم های صعود کننده از گروه A , B و گروه C , D به صورت رفت و برگشت مسابقه را انجام داده ( تیم های میهمان و میزبان به صورت قرعه مشخص می گردد.) و جمعا دو تیم به مرحله پایانی لیگ برتر امید صعود می کنند.

◀️از هر گروه یک تیم در انتهای جدول به مسابقات مناطق فصل آتی از مرحله دوم سقوط می کند.

🔻گروه بندی مسابقات باشگاه ها فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح زیر است:

گروه_اول
🔰علم و ادب تبریز، عقاب مهر تبریز، ملوان بندرانزلی، ماشین سازی تبریز و شهرداری اردبیل

گروه_دوم
🔰رایکا بابل، پاد ساری، استقلال نوین بجنورد، پرسپولیس قائمشهر، سوهان مهر قم و نشاط ساری

گروه_سوم
🔰نفت آبادان، شاهد بهبهان، #بعثت کرمانشاه، نماینده خوزستان و خیبر خرم آباد

گروه_چهارم
🔰برق شیراز، فجرشهید سپاسی شیراز، ایمان سبز شیراز، سپاهان شیراز، نوین فولاد یزد و فولاد یاسوج

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *