به سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی داتیس خیبر خرم آباد خوش آمدید

پیامبر اکرم(ص):نیرومند نزد خداوند بهتر و محبوب‏تر است از مؤمن ضعیف

پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

دیدار دوستانه; خیبر خرم آباد ۲ سپاهان نوین اصفهان صفر

در یک دیدار دوستانه

خیبر خرم آباد ۲
سپاهان نوین اصفهان صفر

خیبر خرم آباد در یک دیدار دوستانه که در مجموعه ورزشی کردان کرج برگزار شد، با گل های حسین مددی و حسین جودکی با نتیجه دو بر صفر تیم سپاهان نوین اصفهان را شکست داد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد، نیمه اول این رقابت شاهد یک بازی فیزیکی و درگیرانه از جانب هر دو تیم بودیم، حسین مددی روی یک سانتر بلند و با تیزهوشی خیبر را به گل رساند.
نیمه دوم نیز سبزپوشان خیبر چندین موقعیت گلزنی بر روی دروازه سپاهان نوین زرد پوش خلق کردند، حملات گسترده خیبری ها با انجام کارهای ترکیبی یک گل زیبای تاکتیکی را در پی داشت، حرکت پا به توپ عارف رستمی، سپردن توپ به احسان جودکی و پاس به بیرون این بازیکن، با ضربه تکمیلی حسین جودکی خیبر را به گل دوم رساند.

شایان ذکر است، سپاهان نوین اصفهان که مجید اورنگی را به عنوان سرمربی و مجید بصیرت را به عنوان سرپرست بر روی نیمکت خود داشت، در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور حضور دارد.

شاگردان عبداله ویسی که این روزها اردوی شبانه روزی و تمرینات خود را در مجموعه ورزشی کردان کرج در حال سپری کردن هستند، در این دیدار، یک بازی بسیار روان و هماهنگ را به نمایش گذاشتند.

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *