به سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی داتیس خیبر خرم آباد خوش آمدید

پیامبر اکرم(ص):نیرومند نزد خداوند بهتر و محبوب‏تر است از مؤمن ضعیف

پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

دکتر مسعود عبدی مالک تیم خیبر خرم آباد: اگر استقلال هم به جای پرسپولیس در فینال آسیا بود، قطعا برای استقلال آرزوی موفقیت داشتم

دکتر مسعود عبدی مالک تیم خیبر خرم آباد: اگر استقلال هم به جای پرسپولیس در فینال آسیا بود، قطعا برای استقلال آرزوی موفقیت داشتم

دقایقی قبل مالک تیم خیبر خرم آباد در برنامه رادیویی ۴،۴،۲ بیان کرد: چه در نگاه ملی، چه در نگاه صنفی، اینکه یک تیم ما، از برآیند لیگ ایران قهرمان آسیا شود، به اعتبار سطح لیگ ما در آسیا می افزاید.
دکتر مسعود عبدی گفت: اگر استقلال هم در شرایط امروز پرسپولیس قرار داشت، قطعا برای استقلال آرزوی موفقیت داشتم، اعتقادم بر این است قهرمانی پرسپولیس در آسیا، دریچه ای روشن برای فوتبال باشگاهی ما باز خواهد کرد.
وی ابراز داشت: اثرات بحث های افراط گونه ی رنگی در فضای مجازی، نتیجه اش توهین، شکستن حرمت ها و بردن پرچم دیگر کشورها به داخل ورزشگاه ها است.
♦️مالک تیم خیبر خرم آباد تصریح کرد: من به عنوان یک لر ،اعتقاد دارم هیچ قومیتی فراتر از ایران نیست. ما باید درک کنیم که فردا نام مقدس ایران است که به میدان می رود، همه ی ما باید نفس به نفس کنار هم باشیم. در مسابقات برون مرزی و آسیایی چه فرقی می کند چه تیمی باشد، مهم سربلندی نام ایران عزیز است.
♦️دکتر عبدی افزود: یادم هست که وقتی ذوب آهن در فینال چند سال گذشته ی آسیا قهرمان نشد، خیلی حرص خوردم.
شب گذشته تیم ولفسبورگ با توئیتی خطاب به لواندوفسکی که توپ طلای دنیا را تصاحب کرده بود، عنوان کرده بود: اگر چه هنوز هم آن ۲۳ گلی که به ما زدی در خاطرمان باقی مانده است، اما افتخار می کنیم که تو بهترین بازیکن دنیا شده ای. چقدر این توئیت زیبا، پرمعنا است و چقدر بر اعتبار بوندس لیگا اضافه می کند.
♦️دکتر مسعود عبدی ادامه داد: در شرایط فعلی که کشور ما در تحریم قرار دارد و کرونا نیز فشار مضاعفی بر مردم وارد کرده است، مردم نیاز به نشاط اجتماعی دارند و قهرمانی پرسپولیس می تواند یک جشن ملی را رقم بزند
♦️مالک تیم خیبر گفت: چرا باید به سمت و سویی سوق پیدا کنیم، که برخی از هموطن های مان آرزوی خراب شدن، آرزوی بخش دیگری از هموطن های شان را داشته باشند؟!
دکتر عبدی در پایان این برنامه نتیجه ی فینال جام باشگاه های آسیا را یک بر صفر به سود پرسپولیس پیش بینی کرد.

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on telegram

7 پاسخ

  1. با سلام آقای عبدی خیبر از تاریخ ۸دی تا۲۹دی هیچ مسابقه‌ای در خرم آباد نداره، لطفاً در طول این مدت دستور بدید چمن تختی رو ترمیم کنن
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *