به سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی داتیس خیبر خرم آباد خوش آمدید

پیامبر اکرم(ص):نیرومند نزد خداوند بهتر و محبوب‏تر است از مؤمن ضعیف

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

استارت سبزپوشان برای دیدار با گل ریحان

استارت سبزپوشان برای دیدار با گل ریحان

به گزارش رسانه رسمی باشگاه خیبر،شاگردان عبدا… ویسی پس از کسب یک امتیاز دربابل و انجام یک جلسه تمرین ریکاوری و یک روز استراحت فردا برای دیدار با گل ریحان البرز تمرینات خود را آغاز می کنند.

بازیکنان تیم خیبر خرم آباد فردا از ساعت یازده و سی دقیقه در مجموعه ورزشی کارگران تمرینات خودشان را زیر نظر کادر فنی پیگیری خواهند کرد.

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on telegram

2 پاسخ

    1. به والله افتتاح بشه ازش خرید می کنیم😎 اگر ادعای هواداری داریم باید دین خودمون از این طریق مثل تراکتوری ها به تیم ادا کنیم! همش که نمیشه عبدی بیاد خرج کنه! حتی به نظرم باید در سال های آینده گیت بزنن و بلیط فروشی کنن تا تیم درآمدزایی کنه😎 من چند سال پیش همین پیشنهاد تو پیج و حتی حضوری خدمت آقای خسروی عرض کردم اما مردد بود!
      ادمین عزیز نمی‌دونم آقای کوهگردزاده هستی یا آقای طولابی🤔 اما هر عزیزی که هستی به فکر گرفتن تیک آبی پیج اینستاگرام خیبر باشید😑 الان فالوئرهای پیج به ۲۰هزار نفر رسیده که مطمئنا تا آخر فصل به ۸۰الی۱۰۰هزار فالوئر هم میرسه میشه از طریق استوری کلی تبلیغ پذیرش کرد و درآمدزایی کرد مثل کارگزار پرسپولیس! با این تفاوت که پیج خیبر مال خود باشگاه هست اما پیج پرسپولیس مال کارگزار هست، از الان به فکر باشید خواهشاً پیشنهادات به گوش آقای عبدی، قائم مقام تیم برسونید و پیشنهادات این بنده ی حقیر پشت گوش نندازید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *