به سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی داتیس خیبر خرم آباد خوش آمدید

پیامبر اکرم(ص):نیرومند نزد خداوند بهتر و محبوب‏تر است از مؤمن ضعیف

پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

آرامش ویسی روی نیمکت؛ به صعود ایمان دارد

آرامش ویسی روی نیمکت؛ به صعود ایمان دارد

♦️عبدالله ویسی که رهبری تیم خیبر خرم آباد را بر عهده گرفته بعد از دو تساوی سرانجام طعم شیرین پیروزی را در برابر آرمان گهر چشید. 

♦️به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد وضعیت خیبر خرم آباد در جدول رده بندی بد نیست. با وجود حضور در رده دوازدهم جدول با ۹ امتیاز؛ به این خاطر که با صدر جدول تنها ۵ امتیاز فاصله دارد و هفته های زیادی تا پایان بازی ها باقی مانده است. همین که خیبر در دو بازی پیشین امتیاز گرفته و به حریفان نباخته یک حسن بزرگ بشمار می رود و این طور می توان گفت از زمانی که عبدالله ویسی سرمربی تیم خیبر شده این تیم امتیازگیری را آغاز کرده است. 
 
♦️زمانی که عبدالله ویسی از پیکان جدا شد به نظر می رسید منتظر بایستد تا ازسوی یکی از تیم های لیگ برتری دوباره دعوت بکار شود. به خصوص که کارنامه قابل دفاعی در پیکان داشت اما او خیبر را انتخاب کرد و به نظر می رسد چالش صعود به لیگ برتر به همراه تیم های دسته اولی را دوست دارد. او در آخرین حضورش در لیگ یک و در میانه های راه سرمربی شاهین شهرداری بوشهر شد و این تیم را به لیگ برتر هدایت کرد. تیمی که توسط محمود فکری بسته شد و اینبار هم هدایت تیمی را برعهده گرفته که توسط امید رضا روانخواه بسته شده است. 
 
♦️آرامش خاص عبدالله ویسی روی نیمکت خیبر نشان می دهد او به یک چیز ایمان دارد؛ موفقیت با خیبر خرم آباد و صعود به لیگ برتر. هر چند رسیدن به این مهم با توجه به کثرت مدعیان سخت است.

💥 روابط‌ عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد

اشتراک گذاری

Share on twitter
Share on telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *